Середа, 2024-05-15, 03.40
Вітаю Вас Гість | RSS


Сайт Ірини Ткаченко


   
  Кафедра видавничої справи та редагування
       Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка

Які рекламні видання ви зберігаєте? - Навчальний форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Навчальний форум » Редакторсько-видавничий фах (листівки, плакати, етикетки, рекламні видання) » Редакторсько-видавнича підготовка рекламних видань » Які рекламні видання ви зберігаєте? (Рекламні видання, які шкода викидати)
Які рекламні видання ви зберігаєте?
Які рекламні видання ви зберігаєте?
1. видання із корисною інформацією [ 5 ] [83.33%]
2. поліграфічно досконалі [ 3 ] [50.00%]
3. каталоги косметики [ 1 ] [16.67%]
4. плакати, листівки, буклети, флаєри [ 2 ] [33.33%]
5. нічого не зберігаю [ 0 ] [0.00%]
6. видання із моїми оголошеннями [ 0 ] [0.00%]
7. соціально-рекламні видання [ 1 ] [16.67%]
Усього відповідей: 6
IrenДата: Четвер, 2011-05-05, 15.05 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 108
Репутація: 8
Статус: Offline
Які рекламні видання людина зберігає? З якою метою? Як це впливає на процес розробки рекламного видання?
 
NataliaДата: Четвер, 2011-05-05, 15.08 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 87
Репутація: 8
Статус: Offline
У дитинстві збирала календарики, серед них траплялися і рекламні видання. Але вже повикидала.
Мені цікава соціальна реклама, тому зберігаю кілька буклетів, брошур соціальної спрямованості.
А ще деякі видання, пов'язані з нашим краєм, які є своєрідною іміджевою рекламою.
 
quissenonegoДата: Субота, 2011-05-07, 11.38 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 116
Репутація: 10
Статус: Offline
Зберігаю якісно зроблені, навіть не стільки поліграфічно, скільки логічно продумані й цікаві.
З Польщі привезла пару буклетів-каталогів ювелірного магазину. І начебто не любитель дорогих речей я, і навіть грошей би не вистачило тоді щось купити, але якісна поліграфія, чудова робота фотографа і вдалі текстівки підштовхували піти хоча б подивитись і помацати каблучки, сережки, підвісочки :З
Принесу все що донесу.


пафосен и беспощаден чисто из гедонистических соображений
мои открытки :З http://vkontakte.ru/club23388656
 
SaharOKДата: Субота, 2011-05-07, 22.17 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я взагалі не збираю рекламні видання, але ті, що трапляються мені до рук, коли їх роздають (особливо під час виборів), зберігаю, якщо там є календарики. Це суто утилітарні властивості. У мене до сих пір є календарики-реклама Януковича, Ларіна, Тимошенко.
 
Навчальний форум » Редакторсько-видавничий фах (листівки, плакати, етикетки, рекламні видання) » Редакторсько-видавнича підготовка рекламних видань » Які рекламні видання ви зберігаєте? (Рекламні видання, які шкода викидати)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: